Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Isep - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Szczepanowice

Szczepanowice(Isep + 3 km)

99 000 zł1 267 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka w Szczepanowicach gm. Pleśna blisko lasu z widokiem na panoramę Tarnowa i Wojnicza. Jeżeli szukasz działki budowlanej z ładnym widokiem i przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Ostrów

Ostrów(Isep + 8 km)

5 300 000 zł12 400 m² 427,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy zjeździe z A4 | Ostrów k. Tarnowa | 1,24 ha | Teren przemysłowo-usługowy Lokalizacja: ostrów (gm. Wierzchosławice), powiat tarnowski Powierzchnia: 12 420.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Iwkowa

Iwkowa(Isep + 25 km)

119 000 zł14 300 m² 8,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Obniżka ceny! 14 300 m natury i ciszy wyjątkowa działka rekreacyjna w Iwkowej Na sprzedaż duża działka o powierzchni 14 300 m położona w malowniczej miejscowości Iwkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Tuchów(Isep + 15 km)

88 000 zł1 800 m² 53,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 18 ar z pięknym widokiem na Pasmo Brzanki Tuchów, ul. Daleka Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 18 arów, położona w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wola Radłowska

Wola Radłowska(Isep + 17 km)

27 000 zł2 500 m² 10,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

-rezerwacja- lokalizacja - Wola Radłowska Działka rolna, 25 arów W sąsiedztwie działki rolne i zabudowa rozproszona Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Na sprzedaż działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pogórska Wola

Pogórska Wola(Isep + 23 km)

89 000 zł826 m² 107,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: działka budowlana 8 arów Pogórska Wola Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 8 arów, położonej w miejscowości Pogórska Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Meszna Opacka

Meszna Opacka(Isep + 12 km)

75 000 zł1 238 m² 60,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z pięknym widokiem W cichej spokojnej okolicy! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Meszna Opacka w gminie Tuchów. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tarnów

Starówka,Tarnów(Isep + 12 km)

2 999 000 zł10 182 m² 294,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwa działka budowlana w sąsiedztwie lasu Działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Działka: - budowlana - kształt: prostokąt - płaska, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Szczepanowice

Szczepanowice(Isep + 3 km)

220 000 zł2 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana w centrum Szczepanowic, w gminie Pleśna, powiat Tarnowski. Działka o powierzchni 29ar, kompletnie uzbrojona, położona przy skrzyżowaniu ulic, ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Mokrzyska

Mokrzyska(Isep + 19 km)

110 000 zł2 300 m² 47,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana leżąca w obrębie ewidencyjnym Mokrzyska-Bucze /granica wsi Mokrzyska- bucze / Podstawowe informacje * powierzchnia: 23 ary * numer działki: 664 * wymiary: ok. 18 126.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Isep

Isep,małopolskie

30 000 zł3 400 m² 8,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna widokowa działka w miejscowości Isep w gminie Wojnicz. Działka jest nieregularna pod względem kształtu, o długości około 150 metrów i szerokości, która waha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Isep

Isep,małopolskie

160 000 zł11 200 m² 14,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam na sprzedaż dużą działkę położoną w miejscowości Isep, gmina Wojnicz, w samym centrum wsi. Powierzchnia to 11200 m2, wydane warunki zabudowy. Aktualnie jest użytkowana rolniczo.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij